Nowoczesne ukierunkowanie do wykonywania projektów wnętrz to domena studia ZEN. Nie ma w tym przypadku znaczenia, czy projekty wykonywane są dla klientów indywidualnych, czy dla przedsiębiorców. Realizacja usług dotyczy nie tylko projektu, lecz https://www.zen-art.eu/ udzieli pomocy w doborze elementów umeblowania oraz kompletnego wyposażenia.

W przypadku niewielkich powierzchni eksperci dbają o to, aby zachowana była przestronność. Natomiast jeśli pomieszczenia są duże, dba się o utrzymanie kompletnej aranżacji pod względem wyposażenia oraz kolorystyki. Z uwagi na to, że realizacja zlecenia jest wszechstronna i przebiega etapami, można spodziewać się że wszystko potoczy się sprawniej. Zespół architektów jest wyspecjalizowany w aranżacjach nowoczesnych, loftowych, skandynawskich, glamour, lecz też klasycznych.

Kiedy zaś zleceniodawca chciałby pozyskać projekt oryginalny, to eksperci nie boją się zaproponować wizualizacji z dowolnych nurtów architektury. Profesjonalizm, kreatywność, elastyczność w działaniu i niebanalne rozwiązania to wyznaczniki, jakimi kierują się architekci wnętrz z podanej pracowni. Wystarczy sprawdzić portfolio ZEN, aby nabrać o tym przekonania. Poza architektami wnętrz nad standardową pracą będą czuwać także specjaliści z zakresu obsługi realizacji inwestycji. Wiedza na temat rynku i zasad designu sprawia, że cały zespół wykonuje własne obowiązki solidnie.

Studio współpracuje z marką KAMAR, w obrębie wykonania elementów umeblowania na rozmiar. To spełni wymagania zleceniodawców. Meble są wykonywane tak samo dla klientów indywidualnych, jak i dla różnych firm. Wszystko zrobione jest rzetelnie i zgodnie ze wstępnymi uzgodnieniami. Wykonywane mogą zostać: meble do kuchni, szafy i garderoby, meble do łazienki, regały i biblioteki, meble biurowe a także przeróżne zabudowy meblowe. Klienci mogą liczyć na dowóz i zamontowanie zamawianych elementów umeblowania. To powoduje, że są zadowoleni z usług.