Apartament w Mechelinkach to bardzo dobra alternatywa dla osób, które planują odwiedzić Trójmiasto. Znajduje się w pobliżu Rewy i Gdyni. Nowoczesne oraz gustownie urządzone mieszkanie pozwala każdemu poczuć się wyjątkowo. Nie trzeba więcej rezerwować pobytu w drogich obiektach hotelowych, w jakich w dodatku jest tłoczno.

A można oczekiwać na znacznie większą wygodę. To doskonała opcja dla osób, które uwielbiają wypoczywać w ciszy, a pomimo to będzie zależało im na bliskiej lokalizacji znanych nadmorskich miasteczek. Przestronne mieszkanie pozostaje w pełni do wykorzystania przez gości. Mogą oni z niego korzystać tak jak tylko mają ochotę. Apartament wygląda jak piętrowa rezydencja. Parter to pokój dzienny z kuchnią, mała łazienka i jedna sypialnia z wygodnym łóżkiem. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie, łazienka i garderoba. Doskonałym wyjściem jest taras na dachu, umożliwiający komfortowy odpoczynek. Można się na nim opalić, nie przebywając na zaludnionej plaży.

Apartament Mechelinki jest miejscem, w jakim dobrze poczują się równocześnie osoby samotne, odbywające podróż w parach, z rodzinami, jak i ze znajomymi. Dwupiętrowe mieszkanie ma całkowitą powierzchnię 108, 18 m2. Taras to aż 56 metrów kwadratowych.

Apartament taki jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą spędzać wakacje nad Morzem Bałtyckim, niezależnie od tego, jakie lubią aktywności. Pobyt można rezerwować wirtualnie lub dzwoniąc: 601 991 980, 601991980 oraz +48601991980. Dane firmy to: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ, ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Osoby zameldowane w mieszkaniu Mechelinki dostają wybrane miejsce postojowe, w garażu zamykanym na pilota.

Wysokie bezpieczeństwo wpływa również na wygodę podróżowania. Mieszkanie można zarezerwować w prosty sposób, przy pomocy systemu rezerwacyjnego na stronie. Nowoczesny i komfortowy apartament z trzema sypialniami to miejsce dedykowane osobom, którym spokojna atmosfera nie pozostaje obojętna.